محل تبلیغات شما

تنها یک تماس کافیست:

آگاهی از شرایط اجاره خودرو به آسانترین روش تنها با یک تماس.

این شرکت یکی از قدیمی ترین شرکت های ارايه دهنده ی  خودرو به صورت اجاره ای برای مدت تعیین شده است و دارای تیم مشاوره و تیم پشتیبانی بسیار حرفه ای می باشد که می توانند شما را از شرایط تحویل گرفتن خودرو آگاه سازند.

شما می توانید با همکاران ما تماس بگیرید تا از شرایط اجاره خودرو بدون راننده و با راننده و همچنین شرایط تحویل خودرو مطلع شوید.شرکت ما در تمام طول شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

 

مزایای اجاره خودرو از شرکت ما:

شرکت ما خودرو های خود را در هر نقطه از ایران به شما تحویل می دهد و در مقصد مورد نظرتان خودرو را از شما تحویل می­گیرد.به سادگی با صرف مدت زمان کوتاهی با طیف وسیعی از خودروهای قابل اجاره روبرو خواهید شد.هزینه کرایه خودرو نیز کاملا نسبت به نیاز مشتری انعطاف پذیر خواهد بود.

 

خسارات وارد شده به خودرو و جریمه توسط پلیس:

در زمان تحویل گرفتن خودرو توسط شرکت خودرو ازنظر سلامت فنی و بدنه بررسی خواهد شد. اگر در طول مدت اجاره خودرو خسارتی به خودرو وارد شده باشد شما متحمل به پرداخت هزینه بابت جبران خسارت خواهید شد.همچنین بعد از تحویل خودرو به شرکت مبلغی به صورت ودیعه در نزد ما به مدت ۶۰ روز خواهد ماند تا اگر در مدت زمان اجاره ماشین توسط پلیس جریمه شده باشید بتوانیم جریمه را پرداخت نماییم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


اجاره خودرو خودرو ,  ,اجاره ,شرکت ,تحویل ,مدت ,    ,اجاره خودرو ,شرکت ما ,از شرایط ,خودرو به ,تحویل گرفتن خودرو ,شرایط اجاره خودرومنبع

اجاره خودرو

کرایه خودرو

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
شرکت بازرگانی بارمان بهترین متخصص قلب نارمک Daitanos خرید لاستیک هانکوک ارزان ایسان چت دانلود کارتون ، آهنگ جدید مدیریت واردات و صادرات تماشاي آنلاين فيلم هاي سينمايي خرید اینترنتی Jasa Desain Grafis